Skoči na glavno vsebino

OBVESTILO ZA PEVCE

V nedeljo, 28.6.2026, bodo pevci, ki so v projektu ” Pesmi mojega mesta”,nastopali na festivalu Lent- Art v Mestnem parku v Mariboru.

( oder je pri stopnicah na koncu promenade ).

Zberemo se ob 8.50 pred glavnim odrom, kjer imamo pred nastopom še generalko.

Ker je nastop zelo pomemben in predstavlja tudi našo šolo, vas prosim, da se nastopa obvezno udeležite.

Staršem se ob tej priložnosti zahvaljujem za vso podporo.

Zborovodkinja

Nuša Vajs

Morda vam bo všeč tudi...

Spletišče uporablja le piškotke, ki so potrebni za delovanje storitve. Politika zasebnosti
Politika zasebnosti