izbirni

V naši šoli smo učencem ponudili paleto različnih izbirnih predmetov, izvajali bomo tiste, za katere je bilo največ zanimanja med učenci.

 

 IZBIRNI PREDMET Št. ur Št. sk. Urnik Učitelj
Organizmi v naravnem in umetnem okolju

 

35

 

1

Sreda, 7., 8. ura (vsak drugi teden) Karina Ladinek
Sodobna priprava hrane 35 2 Četrtek, 7. in 8. ura (neparni teden – 2. skupina, parni teden – 1. skupina) Karina Ladinek
Turistična vzgoja

 

35

 

1

Torek, 7. in 8. ura (parni teden) Janja Draškovič
Šolsko novinarstvo 35 1 Torek, 6. ura
Čebelarstvo 35 1 Torek, 7. in 8. ura (parni teden) Tomaž Kranjc
Sonce, Luna, Zemlja 35 1 Torek, 7. in 8. ura (neparni teden) Tomaž Kranjc
Nemščina v  7., 8. in 9.  razredu 70/64 4

7. r., ponedeljek in petek, predura

8. r., torek  – predura in petek, 7. ura

9. r., 2. skupina: sreda predura in četrtek, 6. ura,

9. r.,1. skupina:  četrtek, predura in petek, 6. ura

 

 

Ines Pečnik

Vzgoja za medije – televizija

 

32

 

1

Sreda, 7. in 8. ura na parne tedne Ines Pečnik
Filmska vzgoja 3 32 1  Četrtek, 6. in 7. ura (neparni teden, vse leto) Matija Bačnik
Gledališki klub

 

35

 

1

Sreda, 6. in 7. ura (parni tedni) Janja Draškovič
Izbrani šport – odbojka

 

35/32

 

1

Četrtek, predura Andreja Kolander
Šport za sprostitev

 

35/32

 

1

1.skupina: petek, 7. in 8. ura (neparni tedni)

2.skupina: petek, 7. in 8. ura (parni tedni)

Andreja Kolander
Šport za zdravje 35/32 1 Torek, 7. in 8. uro (neparni tedni)

Miro Kalezič

 

Izbrani šport košarka 35/32 1 Torek, 7. in 8. uro (parni tedni)

Miro Kalezič

 

Filmska vzgoja 1

 

35

1 Ponedeljek, 6. in 7. ura (neparni teden, vse leto) Matija Bačnik
Filmska vzgoja 2

 

35

1 Četrtek, 6. in 7. ura (neparni teden, vse leto) Matija Bačnik
Multimedija

 

35

 

1

Ponedeljek,  6. in 7. ura, vse leto,  parni teden Zvonko Trstenjak
Računalniška omrežja

 

32

 

1

Ponedeljek,  6. in 7. ura, vse leto,  parni teden Zvonko Trstenjak
Rastline in človek 35 1 Sreda, 7. in 8. ura (vsak drugi teden) Karina Ladinek

 

NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMET št. ur. Urnik Učitelj
Nemščina v 4. b, c, d 70 Ponedeljek 6. ura in petek, 5. ura Ines Pečnik
Nemščina v  5, b, c/6. a, b, c 70 Ponedeljek, 7. ura in sreda, 6. ura Ines Pečnik
Nemščina v 4. a in 5. a 70 Torek, 6. in 7. ura Ines Pečnik
Angleščina v 1. razredu 70

1. a: ponedeljek, 4. ura, petek, 2. ura

1. b: torek, 3. ura, četrtek, 1. ura

1. c: torek, 2. ura, četrtek, 2. ura

1. d: torek, 1. ura, četrtek, 3. ura

Dušanka Kopše
Šport v 4. b , 4. c, 4. d 35 Sreda, 6. ura Marjetka Klep
Šport v 5. b in 5.c 35 Torek, pred–ura Marjetka klep
Šport v 6. a, 6.b in 6.c 35 Sreda, 6. ura Gregor Adorjan
Šport v 4. a in 5. a – Dobrovce 35 Torek, 6. ura Marjetka Klep
Računalništvo: 4. razred 35 Četrtek, 6. in 7. ura, – neparni teden Zvonko Trstenjak
Računalništvo: 5. razred 35 Četrtek, 6. in 7. ura, – parni teden Zvonko Trstenjak
Računalništvo: 6. razred 35 Torek, 6. in 7. ura Zvonko Trstenjak