Individualne pogovorne ure strokovnih delavcev potekajo v dopoldanskem času, starši se predhodno dogovorijo po telefonu ali preko e-pošte z učiteljem.

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše predmetni učitelji

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Ines Pečnik Torek 8.20–9.05 Katja Zobec torek 8.20  – 9.10
Ana Koritnik ponedeljek 8.20–9.05 Miroslav Kalezič Sreda 13.00–13.45
Špela Mesarič Petek 7.30–8.15 Marjetka Breznik Sreda 11.15–12.05
Lilijana Zdunič Torek 7.30–8.15 Rok Ozmec Sreda 11.15–12.05
Nevenka Gselman Sreda 10.30-11.15 Irena Rajbar Torek 11.15–12.00

 

Helena Jus Silič

 

sreda

 

8.20-9.05

Leandra Mernik torek 10.30 – 11.15

 

Matija Bačnik

 

Ponedeljek

 

11.20 ̶ 12.05

Karina Ladinek Ponedeljek 12.10–12.55
Valerija Gönter Ponedeljek 10.30-11.15 Nuša Vajs Torek 11.20–12.05
Janja Draškovič Sreda 8.20–9.05 Tomaž Kranjc Četrtek 12.10  – 12.55
Jyoti Jöbstl Torek 7.30 – 8.15 Zvonko Trstenjak

 

Torek

 

9.20–10.05

Andreja Kolander Četrtek 8.20–9.05 Nina Adam Petek

 

10.30–11.15

Leonida Gavez Šerbinek Sreda 7.30–8.15 Marjetka Klep Ponedeljek

 

11.20-12.05

Jasmina Karakaš Ponedeljek 12.10– 12.55 Gregor Adorjan

 

Torek

 

13.00 – 13.45

Bojana Pauman Sreda 7.30–8.15

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše – razredni učitelji (Miklavž)

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Edita Grašič Sreda 7.30 ̶ 8.15 Simona Žitnik Torek 10.30–11.15
Tatjana Lasbaher Četrtek 8.20 – 9.05

Darja

Majhenič

Četrtek 11.20-12.05
Ksenija Detiček Četrtek 9.10 – 9.55 Ana Šoba torek 11.20 – 12.05
Simona Kocbek Ponedeljek 7.30–8.15 Zdenka Roškarič Duh torek 7.30–8.15
Lidija Vinter ponedeljek 10.30–11.15 Andreja Rinc Urošević Ponedeljek 13.00–13.45
Blanka Širovnik četrtek 9.10 – 9.55 Nataša Bukovšek Kosi Ponedeljek 9.10-9.55
Dušanka Kopše Torek 13.00–13.45 Janja Štrucl Ponedeljek 11.20-12.05
Sonja Feguš Četrtek 10.30 – 11.15

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše razredni učitelji (podružnica Dobrovce)

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Jerneja Malec Ponedeljek 11.20 ̶ 12.05 Darja Nerat Torek 9.10–9.55
Leja Miljančić petek 10.30 ̶ 11.15 Alenka Primec Petek 8.20–9.05
Irena Kos petek 12.10–12.55 Dušanka Kopše Sreda 9.10–9.55

 

Urnik individualnih pogovornih ur za starše učitelji v OPB

Učitelj Dan Ura Učitelj Dan Ura
Saša Stanković Po dogovoru po dogovoru Nataša Kraner Sreda 9.10 ̶ 9.55
Karina Ladinek Ponedeljek 12.10–12.55 Marija Petko Ponedeljek 10.30 ̶ 11.15
Matija Bačnik Ponedeljek 11.20–12.05 Dolora Klasinc Ponedeljek 11.20–12.05
Jasmina Karakaš Ponedeljek 12.10 ̶ 12.55 Barbara Ajdinović Četrtek 12.10-12.55
Sonja Feguš Sreda 12.10–12.55 Petra Krašna Četrtek 12.10-12.55
Tomaž Kranjc Četrtek 12.10 – 12.55