Individualne pogovorne ure strokovnih delavcev potekajo v dopoldanskem času, starši se predhodno dogovorijo po telefonu ali preko e-pošte z učiteljem.

PRIIMEK IN IME DELOVNO MESTO DAN URA
ADORJAN, Grega Učitelj športa Ponedeljek 8.20-9.05
AJDINOVIČ, Barbara Poučevanje v oddelkih OPB po dogovoru po dogovoru
ADAM, Nina Predmetni učitelj SLJ Četrtek 9.05-9.55
BAČNIK, Matija Učitelj OBP ponedeljek 11.20 ̶ 12.05
BREZNIK, Marjetka Predmetni učitelj BIO, NAR četrtek 7.30 – 8.15
BUKOVŠEK KOSI Nataša Učitelj razrednega pouka četrtek 7.30 ̶ 8.15
DETIČEK, Ksenija Učitelj razrednega pouka četrtek 10.30–11.15
DRAŠKOVIČ, Janja Predmetni učitelj GEO in SLJ Petek 7.30-8.15
FEGUŠ, Sonja Drugi učitelj v 1. razredu, OPB, JUV sreda 12.10- 12.55
GAVEZ ŠERBINEK, Leonida Predmetni učitelj ZGO sreda 11. 20 – 12. 05
GÖNTER Valerija Predmetni učitelj LUM po dogovoru po dogovoru
LOVREC, Tina Pedagoginja torek 12.10 ̶ 12.55
GRAŠIČ, Edita Učitelj razrednega pouka četrtek 12.10 ̶ 12.55
GSELMAN, Nevenka Predmetni učitelj MAT četrtek 7.30-8.15
JELEN GODUNC, Vesna Pedagoginja po dogovoru po dogovoru
JÖBSTL, Jyoti Predmetni učitelj TJA ponedeljek 8.20-9.05
JUS SILIČ Helena Predmetni učitelj MAT torek 7.30 – 8.15
KARAKAŠ Jasmina Poučevanje v oddelkih OPB, JV, predmetni učitelj TJA ponedeljek 12.10 – 12.55
KALEZIČ, Miroslav Predmetni učitelj ŠPO četrtek 13.00–13.45
KLASINC, Dolora Poučevanje v oddelkih OPB, tečaj nemškega jezika, učna pomoč ponedeljek 11.20-12.05
KOCBEK, Simona Učitelj razrednega pouka četrtek 7.30–8.15
KOLANDER, Andreja Predmetni učitelj ŠPO četrtek 8.20–9.05
KOLARIČ, Marija Predmetni učitelj SLJ četrtek 10.30–11.15
KOPŠE, Dušanka Učitelj TJA in OPB ponedeljek 10. 30 – 11. 15
KORITNIK, Ana Predmetni učitelj SLJ, OPB, ID četrtek 10.30–11.15
KOS, Irena Učitelj razrednega pouka četrtek 8.20 – 9.05
KLEP, Marjetka Predmetni učitelj ŠPO Četrtek 12.10-12.55
ERTL, Asja Pedagoginja po dogovoru po dogovoru
KRANJC, Tomaž Predmetni učitelj FIZ po dogovoru po dogovoru
LADINEK, Karina Poučevanje v oddelkih OPB, predmetni učitelj GOS Ponedeljek 12.10–12.55
LASBAHER, Tatjana Učitelj razrednega pouka četrtek 7.30-8.15
LOVIŠČEK, Metka Knjižničarka po dogovoru po dogovoru
MAJHENIČ, Darja Učitelj razrednega pouka torek 8.20-9.05
MALEC  Jerneja Učitelj razrednega pouka ponedeljek 11.20 ̶ 12.05
MERNIK, Leandra Predmetni učitelj KEM, BIO Ponedeljek 11.20 ̶ 12.05
MESARIČ, Špela Predmetni učitelj TJA četrtek 7.30–8.15
MILJANČIĆ, Leja Učitelj razrednega pouka sreda 11.20 ̶ 12.05
NERAT, Darja Učitelj razrednega pouka ponedeljek 11.20 – 12- 05
OZMEC, Rok Predmetni učitelj TIT sreda 11.15–12.05
PAUMAN, Bojana Pedagoginja, predmetni učitelj SLJ Četrtek 7.30-8.15
PEČNIK, Ines Predmetni učitelj NI 1,2, 3, NIP 4, 5, 6, DKE, tečaj nemškega jezika ponedeljek 8.20 -9.05
PENIČ, Maruška Drugi učitelj v 1. razredu petek 8.20 ̶ 9.05
PETKO, Marija Drugi učitelj v 1. razredu ponedeljek 10.30 ̶ 11.15
PRIMEC, Alenka Učitelj razrednega pouka petek 8.20–9.05
RAJBAR, Irena Učitelj OPB torek 11.20 – 12.05
RINC UROŠEVIĆ, Andreja Pedagoginja ponedeljek 13.00–13.45
ROŠKARIČ DUH, Zdenka Defektologinja sreda 7.30–8.15
STANKOVIĆ SAŠA Poučevanje v oddelku OPB po dogovoru po dogovoru
ŠIROVNIK, Blanka Učitelj razrednega pouka sreda 8.20–9.05
ŠOBA, Ana Učitelj razrednega pouka četrtek 12.10 – 12.55
ŠTRUCL JANJA Učitelj razrednega pouka četrtek 10.30 – 11.15
TRSTENJAK, Zvonko Predmetni učitelj FIZ, TIT Torek 8.20–9.05
VAJS, Nuša Predmetni učitelj GUM Torek 11.20-12.05
VINTER, Lidija Učitelj razrednega pouka torek 10.30–11.15
ZDUNIČ, Lilijana Predmetni učitelj MAT, FIZ sreda 8.20–9.05
ZOBEC, Katja Predmetni učitelj TJA ponedeljek 12.10 – 12.55
ŽITNIK, Simona Učitelj razrednega pouka torek 10.30–11.15
ŽURAN, Matjaž Računalnikar, laborant po dogovoru po dogovoru