MLAJŠI NOGOMETAŠI so se uvrstili na finalni turnir občinskega

 

V sredo, 17.5.2023 je bilo na naši šoli organizirano Občinsko prvenstvo Obmariborskih šol v nogometu za mlajše dečke. Sodelovalo je 10 osnovnih šol in spet smo se izkazali kot odlični organizatorji. Odigranih je bilo 10 tekem, vsaka šola je odigrala 2 tekmi. Šole so bile razdeljene v 3 skupine. V skupini B je naša šola igrala najprej tekmo brez zadetkov proti OŠ Hoče, nato pa je z 3:0 premagala vrstnike iz OŠ Sladki Vrh. Zaradi boljše razlike v zadetkih smo se kot zmagovalna ekipa uvrstili na Finalni turnir najboljših 4 šol iz okolice mesta Maribor, ki bo v začetku meseca junija. Čestitke ekipi in trenerju za lep rezultat in veliko uspeha v nadaljevanju tekmovanja

NOG ML. – obč prv 22-23 šola MK – klik

 
 
 

#To sem jaz

 

Eladina

 

365 dni telovadimo vsi

 

Eduroam

 

Prijava za urednike spletne strani

AAI Prijava

 
 
 
Dostopnost